SIFIR ARAÇ KAMPANYALARI

GÜNCEL SIFIR ARAÇ KAMPANYALARI

Sizi Nissan konforu ve heyecanıyla kavuşturmak için avantajlı fiyatlarımız ve kredi kampanyalarımızla, Ocak ayına hazırız!
Nissan Yetkili Satıcı’mızda beklemeden kavuşabileceğiniz Micra, Qashqai ve X-Trail modellerimiz için hazırladığımız Ocak ayı satış ve kredi kampanyalarımızı bu sayfada inceleyebilirsiniz.

NISSAN QASHQAI

Türkiye’nin en çok tercih edilen SUV modeli* Nissan Qashqai, tüm versiyonlarında 120.000 TL kredi tutarı için 12 ay %0.99 faiz** kredi avantajı ile sizi bekliyor. Ayrıca Sky Pack ve UEFA Champions League Edition versiyonlarında geçerli %11’e varan özel kampanya indirimleri ile Ocak ayı Qashqai sahibi olmanın tam zamanı.

Nissan Qashqai’nin yenilenen Türkiye stok seviyesi hakkında bilgi almak için Nissan Yetkili Satıcıları ile aşağıdaki butonlar aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

*Nissan Qashqai, Otomotiv Distribütörleri Derneği’nin (ODD) açıkladığı satış verilerine göre 2007-2019 yılları arasında Türkiye’nin en çok tercih edilen SUV modelidir.

**Niskasko veya Uzatılmış Garanti alımlarında geçerlidir.

NISSAN MICRA

Şehrin temposuna yüksek teknoloji ve etkileyici tasarımıyla heyecan katan yeni Nissan Micra, Ocak ayına hazır! Şehrin tutkunlarının vazgeçilmezi Nissan Micra, Ocak ayı boyunca 60.000 TL kredi tutarı için 12 ay %0,99 faiz* kredi avantajı ile sizi bekliyor. Kredi kullanmak istemeyen Micra tutkunları için peşin alımlarda geçerli, kampanya indirimleri Nissan Yetkili Satıcıları’nda.

*NisKasko veya Uzatılmış Garanti alımlarında geçerlidir.

NISSAN X-TRAIL

Kalabalık ailelerin ve konfor, güvenlik ve prestiji ön planda tutanların tercihi Nissan X-Trail, Ocak ayına hazır! Geniş iç hacmi ve üstün konforu ile öne çıkan Nissan X-Trail, Ocak ayı boyunca 120.000 TL kredi tutarı için 12 ay %0,99 faiz* kredi avantajı ile sizi bekliyor. Segmentinde fark yaratan özellikleri ve tasarımı ile X-Trail, Ocak ayına özel kampanya indirimleri ile Nissan Yetkili Satıcıları’nda.

*NisKasko veya Uzatılmış Garanti alımlarında geçerlidir.

*27. 12.2019 tarihli Resmi Gazete’de yayımlanan Özel Tüketim Vergisi (II) Sayılı Liste Uygulama Genel Tebliğ kapsamında 1 Ocak – 31 Ocak tarihleri arasında Qashqai 1.3 DIG-T Visia, Qashqai 1.3 DIG-T Tekna, Qashqai 1.5 Dci Visia, Qashqai 1.5 Dci Skypack ve Qashqai 1.5 Dci Midnight Edition modellerinde uygulanacak olan engellilere özel ÖTV muaf  tavsiye edilen fiyatlar için bayilerimizle iletişime geçebilirsiniz. 

Nissan Türkiye, sürekli dinamik bir ürün stratejisi izlemektedir ve bu sayfada gördüğünüz model, tasarım, renk, donanım, aksesuar ve teknik özelliklerle diğer tüm bilgileri önceden bildirmeksizin değiştirme hakkını saklı tutar. Gösterilen modeller temsilidir, model üzerindeki aksesuarlar ile satılanlar farklılık gösterebilir.