NISSAN SERVİS KAMPANYALARI

GÜNCEL NISSAN SERVİS KAMPANYALARI

Nissan aracınızın periyodik bakımını yaptırmak ve diğer satış sonrası hizmetlerimizden yararlanmak için güncel fırsatlarımızdan haberdar olun. Avantajlı Nissan servis kampanyalarını inceleyin.
1 Ekim – 31 Ekim 2021 tarihleri arasında kampanyaya katılım gösteren Nissan Yetkili Servislerinde garantisi devam eden araçlar için geçerlidir. Kampanya kapsamında periyodik bakım tarihinden en az 1 gün önce Nissan Türkiye Mobil Uygulamasından veya Nissan Türkiye Web Sitesi Servis Randevusu sayfasıından online servis randevusu alan müşterilere, kampanya süresince periyodik bakım hizmetlerinde değişimi sağlanan orijinal yağ filtresi, hava filtresi, polen filtresi ve yakıt filtresi tavsiye edilen satış fiyatı üzerinden %10 indirim uygulanacaktır. Bakım sırasında yapılacak kontrollerde ilave maliyetler oluşabilir. İlave maliyetler için onayınız ayrıca alınacaktır. Kesin servis randevu tarih ve saati, ilgili Nissan Yetkili Servisi tarafından belirlenecektir. Kampanya yalnızca servis müşterileri içindir, banko satışlarda geçerli değildir. Farklı kampanyalarla birleştirilemez ve stoklarla sınırlıdır. Nissan Otomotiv A.Ş. kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Görülen araç ile Türkiye’de satışa sunulan araçlar farklılık gösterebilir.

Nissan’ınızın standart garantisini NISSAN Uzatılmış Garanti ile 1 yıl / 120.000 km veya 2 yıl / 150.000 km’ye kadar seçiminize göre uzatın. Standart garanti, aracın teslim tarihinden itibaren başlamak üzere 3 yıl veya 100.000 km’ye kadar (yıl veya km hangisi önce dolarsa) Nissan Kalite Güvencesi ile işçilik ya da malzeme hatası sonucu üretimden kaynaklanabilecek problemlerin ücretsiz onarımını garanti eder. Yıl veya km’den hangisi önce dolarsa, Juke, Pulsar, Micra, X-Trail, Qashqai ve Navara modellerinde geçerlidir. Nissan Uzatılmış Garanti, Allianz Sigorta A.Ş. tarafından garanti kapsamındaki araçlara ihtiyari olarak sunulan makine kırılması sigorta ürünüdür. Bu ilan tanıtım amacıyla hazırlanmış olup hiçbir kişi veya kuruma verilmiş beyan ya da taahhüdü içermez. Nissan Uzatılmış Garanti kapsam ve teminatını, uzatılmış garanti sigortası poliçe içeriğinde yer alan hükümler belirler. Nissan Otomotiv A.Ş. kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanyayla ilgili detaylı bilgiye Nissan Türkiye Mobil Uygulaması veya Nissan Türkiye web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Belirtilen fiyat tavsiye edilen başlangıç fiyatları olup, KDV dahildir. 1 Ekim – 31 Ekim 2021 tarihleri arasında kampanyaya katılan Nissan Yetkili Servisleri’nde üç yaşının üstündeki araçlar için geçerlidir. Bakım paketlerinde Nissan Onaylı Yedek Parçaların (NOYPA) değişimi sağlanmaktadır. Bakım paketi hava filtresi, yağ filtresi, polen filtresi, motor yağı ve değişim işçiliklerinden oluşmaktadır. Dizel bakım paketinde yakıt filtresi, benzinli bakım paketinde ise buji değişim ihtiyacı varsa ilave edilir. Araç model tipi ve motor seçeneğine göre bakım paketi fiyatları farklılık gösterebilir. Bakım sırasında yapılacak kontrollerde ilave maliyetler oluşabilir. Farklı kampanyalarla birleştirilemez ve stoklarla sınırlıdır. Nissan Otomotiv A.Ş. kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Ayrıntılı bilgi için Nissan Türkiye Mobil Uygulamasını indiriniz veya Nissan Türkiye web sitesini ziyaret ediniz.

Evden Servis Hizmeti, katılım gösteren bayilerde ve yalnızca periyodik bakım hizmetlerinde geçerlidir.